3D натяжные потолки

Сортировать по:рейтингустоимостиотзывамКоличеству монтажей
КомпанииЧастные мастера
Луцк

Реальный мастер. Подлинность этой компании проверенна сотрудниками Bayo.org.ua подробнее 

Шукаєте натяжні стелі в Луцьку, Рівному чи Львові? Компанія "Гарна хата" швидко та якісно встановить французькі натяжні стелі, надасть гарантію, сертифікати та допоможе в підборі кольорової гами, підскаже економічно вигідну пропозицію та без бруду виконає монтаж натяжних стель. Поки Ви ще вагаєтесь чи робити замовлення, ми Вашим сусідам, друзям та знайомим монтуємо французькі натяжні стелі: - матові натяжні стелі - матові натяжні стелі з малюнком (фотодрук) - глянцеві натяжні стелі - глянцеві натяжні стелі з фотодруком - натяжні стелі з неоновою підсвіткою - натяжні стелі з перфорацією APPLY (Новинка) - натяжні стелі декор. плівка (різноманітні узори на стелі) У нас є великий каталог кольорів, який Ви можете переглянути онлайн на нашому сайті: garnahata.lutsk.ua У нас є великий досвід роботи, ми встановлювали стелі в актових залах, спортивних залах, вестибюлях, у кабінетах, басейнах, кафе, їдальнях тощо ... Є досвід роботи за кордоном. Фірма "Гарна хата" збільшує обсяги виробництва і пропонує взаємовигідні умови для співпраці всім зацікавленим у розвитку нових ділових відносин, володіє достатніми виробничими потужностями, що дозволяють обслуговувати як невеличкі приватні об'єкти, так і великі складні приватні та державні об'єкти.
Фото50
Фото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahata
1Мнений
Луцк
Натяжні стелі від виробника! Якщо ви цінуєте свій час і не звикли витрачати гроші на вітер, то вибір очевидний. Натяжні стелі від компанії "Арт Фльор" збережуть ваш бюджет і час, так як монтаж можна проводити без винесення меблів і в набагато менші терміни, ніж при традиційних способах. Матеріал стельового покриття екологічний і безпечний у всіх відносинах: не боїться затоплення, не горить!
Фото47
Фото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.ua
0Мнений
Луцк
Встановлюю тканинні натяжні стелі. Швидко, Якісно, Дешево! Тканинна натяжна стеля — це тканинне полотно на основі нейлону і шовку, яке після установки фарбується спеціальною фарбою, що містить пластифікатор і стійка до миття. Тканинні стелі - екологічно чистий продукт! Переносять температури від -40С до +60С! Натяжні тканинні стелі - це хороша альтернатива шпакльованим і гіпсокартоновим стелям. На відміну від гіпсокартону та ПВХ - тканинні стелі «дихають», не пріють, не збирають конденсат, не мають запаху. При натяганні міцне тканинне полотно утворює гладку і абсолютно рівну поверхню без западин, виїмок і тріщин.
0Мнений

Натяжные потолки стали  самым материалом для оформления потолков в жилых комнатах и офисах. Простота в уходе, оперативный монтаж, хороший внешний вид – это делает потолки из полотен пленки ПВХ несомненным лидером. Да и цена на них обычно не выше штукатурки и окрашивания. А еще с натяжными потолками есть возможность создавать абсолютно сногсшибательные проекты – включать в композицию различные фактуры , сочетать разные цвета или создавать многоуровневые конструкции с объемным рисунком. Использование объемных эффектов в интерьере достаточно, такие изделия называют потолками 3d. При этом иногда 3д потолками зовут пленку или ткань с напечатанной трехмерной картиной, а иногда – композицию с объемными элементами . Мы рассмотрим оба варианта.

3д рисунки на натяжных потолках

Подчеркнуть идею дизайнера может красивое изображение на потолке. Выполненное специальным способом и с помощью особых красок, оно будет завораживать, создавая эффект «глубины». Для нанесения изображения подойдет любой тип полотна. Очень стильно выглядит 3д рисунок на полупрозрачной пленке ПВХ. Рисунок можно подбирать любой, хотя специализирующиеся на подобном мастера обычно делают каталог распространенных изображений. К ним обычно относятся:

Сложные формы натяжных потолков

Бесспорно, многоуровневые или другие 3д конструкции очень выигрышно выглядят, особенно в больших помещениях с высокими потолками. Они привносят не только неординарности интерьеру, но и самостоятельно играют важную роль в проекте дизайнера.

Частые формы объемных потолков:

  • арка;
  • конус;
  • изгибы;
  • ломаные формы.

Плюсы объемных потолков

Кроме эстетического удовольствия, объемные потолки имеют несколько характеристик:

  • оперативный монтаж;
  • долговечность;
  • можно устанавливать в отремонтированном пространстве;
  • простой уход;
  • возможность скрыть неэстетичные коммуникации и  элементы;
  • безопасность.

Заказать объемные потолки на BAYO в городах Украины

Наш новый сервис BAYO действует для того, чтобы заказчики и подрядчики могли найти друг друга. Если вы желаете купить потолок любой сложности – выбирайте профессионалов на BAYO. На персональной странице представлены фото работ и примерная стоимость выполнения работ, есть рейтинг каждой компании. Просто  оставляйте заявку на BAYO и собирайте отклики от компаний в городе Луцк. Оформляйте свой заказ прямо сейчас – проектируйте вместе с мастерами потолок своей мечты.

Наверх