Двухуровневые натяжные потолки

Сортировать по:рейтингустоимостиотзывамКоличеству монтажей
КомпанииЧастные мастера
Луцк

Реальный мастер. Подлинность этой компании проверенна сотрудниками Bayo.org.ua подробнее 

Шукаєте натяжні стелі в Луцьку, Рівному чи Львові? Компанія "Гарна хата" швидко та якісно встановить французькі натяжні стелі, надасть гарантію, сертифікати та допоможе в підборі кольорової гами, підскаже економічно вигідну пропозицію та без бруду виконає монтаж натяжних стель. Поки Ви ще вагаєтесь чи робити замовлення, ми Вашим сусідам, друзям та знайомим монтуємо французькі натяжні стелі: - матові натяжні стелі - матові натяжні стелі з малюнком (фотодрук) - глянцеві натяжні стелі - глянцеві натяжні стелі з фотодруком - натяжні стелі з неоновою підсвіткою - натяжні стелі з перфорацією APPLY (Новинка) - натяжні стелі декор. плівка (різноманітні узори на стелі) У нас є великий каталог кольорів, який Ви можете переглянути онлайн на нашому сайті: garnahata.lutsk.ua У нас є великий досвід роботи, ми встановлювали стелі в актових залах, спортивних залах, вестибюлях, у кабінетах, басейнах, кафе, їдальнях тощо ... Є досвід роботи за кордоном. Фірма "Гарна хата" збільшує обсяги виробництва і пропонує взаємовигідні умови для співпраці всім зацікавленим у розвитку нових ділових відносин, володіє достатніми виробничими потужностями, що дозволяють обслуговувати як невеличкі приватні об'єкти, так і великі складні приватні та державні об'єкти.
Фото50
Фото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahata
1Мнений
Луцк
Натяжні стелі від виробника! Якщо ви цінуєте свій час і не звикли витрачати гроші на вітер, то вибір очевидний. Натяжні стелі від компанії "Арт Фльор" збережуть ваш бюджет і час, так як монтаж можна проводити без винесення меблів і в набагато менші терміни, ніж при традиційних способах. Матеріал стельового покриття екологічний і безпечний у всіх відносинах: не боїться затоплення, не горить!
Фото47
Фото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.ua
0Мнений
Луцк
Встановлюю тканинні натяжні стелі. Швидко, Якісно, Дешево! Тканинна натяжна стеля — це тканинне полотно на основі нейлону і шовку, яке після установки фарбується спеціальною фарбою, що містить пластифікатор і стійка до миття. Тканинні стелі - екологічно чистий продукт! Переносять температури від -40С до +60С! Натяжні тканинні стелі - це хороша альтернатива шпакльованим і гіпсокартоновим стелям. На відміну від гіпсокартону та ПВХ - тканинні стелі «дихають», не пріють, не збирають конденсат, не мають запаху. При натяганні міцне тканинне полотно утворює гладку і абсолютно рівну поверхню без западин, виїмок і тріщин.
0Мнений

Натяжные потолки из двух уровней – полезное решение с точки зрения не только дизайна, но и функциональности. Стоимость таких конструкций значительней, чем у одноуровневых, ведь они потребуют более высокой сложности установки и расхода стройматериалов. Но когда вам хочется изменить свой дом или квартиру досконально и обойтись для этого минимумом сил, двухуровневый потолок – просто находка во всех планах. Он не только скроет все неровности и дыры исходной поверхности, но и поможет по-новому обустроить освещение жилой площади, визуально увеличив ее величину.

Причины, по которым установить двухуровневый потолок - целесообразно

Помимо внешних плюсов, двухъярусный потолок позволяет структурировать пространство любого помещения. С его помощью можно добиться разделения на различные сектора спальни, игровой, кухни и других комнат в квартире. Когда же подобный потолок натягивается в большом конференц-зале крупного учреждения, это упростит усилия для дальнейшей организации в его стенах разных событий.

Двухъярусные потолки отличаются большим числом цветовых и структурных сочетаний. Само расположение слоев тоже бывает разным, все зависит от пожеланий заказчика. Не всегда первый и 2-й уровни располагаются под углом в 90 градусов – возможны скосы, кривые линии и др. Несмотря на все разнообразие дизайнерского содержания двухуровневая конструкция сохраняет все плюсы обычного натяжного потолка:

  • долговечность и экологичность;
  • несложный монтаж;
  • база для установки вентиляции и освещения;
  • допустимость различного фактурного решения – глянец, мат, сатин, фотопечать и др.

Как заказать натяжные потолки с монтажом в городе Луцк?

Фирма BAYO – это проверенный сервис реализации и установке натяжных потолков разной конструкции. Мы работаем по всей территории Украины. Чтобы выбрать материал, дизайн, размер и тип потолка, вы можете воспользоваться онлайн-каталогом. Для удобства наших заказчиков на сайте приведена примерная стоимость, в которую выльется монтаж, и варианты готовых работ.

Наверх