Глянцевые натяжные потолки

Сортировать по:рейтингустоимостиотзывамКоличеству монтажей
КомпанииЧастные мастера
Луцк

Реальный мастер. Подлинность этой компании проверенна сотрудниками Bayo.org.ua подробнее 

Шукаєте натяжні стелі в Луцьку, Рівному чи Львові? Компанія "Гарна хата" швидко та якісно встановить французькі натяжні стелі, надасть гарантію, сертифікати та допоможе в підборі кольорової гами, підскаже економічно вигідну пропозицію та без бруду виконає монтаж натяжних стель. Поки Ви ще вагаєтесь чи робити замовлення, ми Вашим сусідам, друзям та знайомим монтуємо французькі натяжні стелі: - матові натяжні стелі - матові натяжні стелі з малюнком (фотодрук) - глянцеві натяжні стелі - глянцеві натяжні стелі з фотодруком - натяжні стелі з неоновою підсвіткою - натяжні стелі з перфорацією APPLY (Новинка) - натяжні стелі декор. плівка (різноманітні узори на стелі) У нас є великий каталог кольорів, який Ви можете переглянути онлайн на нашому сайті: garnahata.lutsk.ua У нас є великий досвід роботи, ми встановлювали стелі в актових залах, спортивних залах, вестибюлях, у кабінетах, басейнах, кафе, їдальнях тощо ... Є досвід роботи за кордоном. Фірма "Гарна хата" збільшує обсяги виробництва і пропонує взаємовигідні умови для співпраці всім зацікавленим у розвитку нових ділових відносин, володіє достатніми виробничими потужностями, що дозволяють обслуговувати як невеличкі приватні об'єкти, так і великі складні приватні та державні об'єкти.
Фото50
Фото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahata
1Мнений
Луцк
Натяжні стелі від виробника! Якщо ви цінуєте свій час і не звикли витрачати гроші на вітер, то вибір очевидний. Натяжні стелі від компанії "Арт Фльор" збережуть ваш бюджет і час, так як монтаж можна проводити без винесення меблів і в набагато менші терміни, ніж при традиційних способах. Матеріал стельового покриття екологічний і безпечний у всіх відносинах: не боїться затоплення, не горить!
Фото47
Фото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.ua
0Мнений
Луцк
Встановлюю тканинні натяжні стелі. Швидко, Якісно, Дешево! Тканинна натяжна стеля — це тканинне полотно на основі нейлону і шовку, яке після установки фарбується спеціальною фарбою, що містить пластифікатор і стійка до миття. Тканинні стелі - екологічно чистий продукт! Переносять температури від -40С до +60С! Натяжні тканинні стелі - це хороша альтернатива шпакльованим і гіпсокартоновим стелям. На відміну від гіпсокартону та ПВХ - тканинні стелі «дихають», не пріють, не збирають конденсат, не мають запаху. При натяганні міцне тканинне полотно утворює гладку і абсолютно рівну поверхню без западин, виїмок і тріщин.
0Мнений

Использование простых и эстетичных материалов в ремонте квартиры – модная особенность последних нескольких лет. Появляется больше возможностей не растрачивать лишнее время и наличность на качественную отделку помещения. Естественно, среди таких материалов можно встретить и натяжные потолки из пленки ПВХ– доступные и украшающие комнату.

Виды натяжных полотен

По фактуре поверхности потолки из ПВХ бывают:

Матовый потолок будет выглядеть практически оштукатуренный, сатиновый походит на покрашенный немного блестящей краской. Глянцевый натяжной потолок отлично отражает лучи света и создает эффект «зеркальной» поверхности. За это его выбирают, невзирая на то, что его цена дороже матового покрытия.

Плюсы глянцевого натяжного потолка

За счет своей отражающей поверхности комната с лаковым потолком смотрится привлекательно и свежо. Еще глянцевые натяжные потолки имеют следующие преимущества:

  • зрительно увеличивают небольшие помещения;
  • можно монтировать в ванных комнатах;
  • производят эффект богатого интерьера в сочетании с остальными элементами;
  • хорошо подходят для разноуровневых композиций в комплексе с другим полотном;
  • не подвергаются воздействию различных грибков, микроорганизмов и плесени.

К недостаткам глянцевых потолков причисляют:

  • выраженный шов в больших комнатах;
  • цвет глянцевого потолка будет выглядеть другим из-за разного освещения днем и вечером или, например, бликов.

Уход за глянцевыми потолками из ПВХ не принесет много трудностей – можно очистить его от пыли сухой тряпкой или пользоваться мягкими средствами без растворителя.

Заказать натяжной потолок в Украине на BAYO

С помощью сервиса BAYO вы легко сможете найти опытного исполнителя и купить качественные натяжные потолки какого угодно цвета, ширины или производителя. Здесь же указана ориентировочная стоимость исполнения работы каждым подрядчиком. Сервис Bayo работает почти во всех городах Украины. Выбирайте экспертов в городе Луцк в соответствии с оценками и обратной связью от реальных покупателей уже сейчас – подарите себе отличные потолки в ближайшее время.

Наверх