Полупрозрачные натяжные потолки

Сортировать по:рейтингустоимостиотзывамКоличеству монтажей
КомпанииЧастные мастера
Луцк

Реальный мастер. Подлинность этой компании проверенна сотрудниками Bayo.org.ua подробнее 

Шукаєте натяжні стелі в Луцьку, Рівному чи Львові? Компанія "Гарна хата" швидко та якісно встановить французькі натяжні стелі, надасть гарантію, сертифікати та допоможе в підборі кольорової гами, підскаже економічно вигідну пропозицію та без бруду виконає монтаж натяжних стель. Поки Ви ще вагаєтесь чи робити замовлення, ми Вашим сусідам, друзям та знайомим монтуємо французькі натяжні стелі: - матові натяжні стелі - матові натяжні стелі з малюнком (фотодрук) - глянцеві натяжні стелі - глянцеві натяжні стелі з фотодруком - натяжні стелі з неоновою підсвіткою - натяжні стелі з перфорацією APPLY (Новинка) - натяжні стелі декор. плівка (різноманітні узори на стелі) У нас є великий каталог кольорів, який Ви можете переглянути онлайн на нашому сайті: garnahata.lutsk.ua У нас є великий досвід роботи, ми встановлювали стелі в актових залах, спортивних залах, вестибюлях, у кабінетах, басейнах, кафе, їдальнях тощо ... Є досвід роботи за кордоном. Фірма "Гарна хата" збільшує обсяги виробництва і пропонує взаємовигідні умови для співпраці всім зацікавленим у розвитку нових ділових відносин, володіє достатніми виробничими потужностями, що дозволяють обслуговувати як невеличкі приватні об'єкти, так і великі складні приватні та державні об'єкти.
Фото50
Фото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahata
1Мнений
Луцк
Натяжні стелі від виробника! Якщо ви цінуєте свій час і не звикли витрачати гроші на вітер, то вибір очевидний. Натяжні стелі від компанії "Арт Фльор" збережуть ваш бюджет і час, так як монтаж можна проводити без винесення меблів і в набагато менші терміни, ніж при традиційних способах. Матеріал стельового покриття екологічний і безпечний у всіх відносинах: не боїться затоплення, не горить!
Фото47
Фото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.ua
0Мнений
Луцк
Встановлюю тканинні натяжні стелі. Швидко, Якісно, Дешево! Тканинна натяжна стеля — це тканинне полотно на основі нейлону і шовку, яке після установки фарбується спеціальною фарбою, що містить пластифікатор і стійка до миття. Тканинні стелі - екологічно чистий продукт! Переносять температури від -40С до +60С! Натяжні тканинні стелі - це хороша альтернатива шпакльованим і гіпсокартоновим стелям. На відміну від гіпсокартону та ПВХ - тканинні стелі «дихають», не пріють, не збирають конденсат, не мають запаху. При натяганні міцне тканинне полотно утворює гладку і абсолютно рівну поверхню без западин, виїмок і тріщин.
0Мнений

Оригинальность квартиры после ремонта – это то, чего жаждут исполнители и клиенты превыше всего. Важно, чтобы в любой комнате была собственная «изюминка», которая бы радовала жильцов и гостей. Таким акцентом может стать оригинальный натяжной потолок. Например, полупрозрачные потолки способны создать целую композицию, которая только украсит любую комнату.

Зачем выбирают полупрозрачное полотно

Прежде всего, как и все прочие полотна, он выполнен из пленки ПВХ и пропускает до 50% всего света. Поэтому для полупрозрачных потолков элементы освещения монтируют над пленкой. Просвечивая через такую пленку, свет и декор на потолке создает затейливую картину.

Для подсветки используют:

  • неоновые трубки;
  • светодиоды;
  • люминесцентные лампы.

Характеристики полупрозрачного полотна ПВХ:

  • неограниченные возможности для декора помещения;
  • большая пропускная способность света;
  • хорошо подходит для офисов и организаций;
  • привносит эффект матового стекла.

Минусы полупрозрачных потолков из ПВХ – это ограниченный выбор цветов и ограничение высоты помещения. По причине того, что осветительные элементы находятся над пленкой, высота от пола до потолка должна быть не менее 3 м.

Так как полупрозрачные потолки почти представляют собой экран, на них просто можно нанести принты различными методами – к примеру, фотопечатью. В комбинации с разными светильниками композиция на потолке придаст комнате эксклюзивный вид.

Заказать натяжные полупрозрачные потолки по выгодным ценам в Украине

BAYO подготовил для вашего удобства список профессиональных подрядчиков, которые осуществляют установку натяжных потолков любой сложности. Купить материал и рассчитать стоимость теперь просто – обращайтесь к подрядчикам в городе Луцк. Для вас на BAYO приведены рейтинг работы и отзывы о подрядчиках. Стоимость монтажа также можно видеть сразу или запросить сообщением. Выбирайте исполнителя и разработайте потолок своей мечты. Переходите на BAYO и начинайте наиболее впечатляющую часть ремонта уже сегодня!

Наверх