Поливинилхлоридные натяжные потолки

Сортировать по:рейтингустоимостиотзывамКоличеству монтажей
КомпанииЧастные мастера
Луцк

Реальный мастер. Подлинность этой компании проверенна сотрудниками Bayo.org.ua подробнее 

Шукаєте натяжні стелі в Луцьку, Рівному чи Львові? Компанія "Гарна хата" швидко та якісно встановить французькі натяжні стелі, надасть гарантію, сертифікати та допоможе в підборі кольорової гами, підскаже економічно вигідну пропозицію та без бруду виконає монтаж натяжних стель. Поки Ви ще вагаєтесь чи робити замовлення, ми Вашим сусідам, друзям та знайомим монтуємо французькі натяжні стелі: - матові натяжні стелі - матові натяжні стелі з малюнком (фотодрук) - глянцеві натяжні стелі - глянцеві натяжні стелі з фотодруком - натяжні стелі з неоновою підсвіткою - натяжні стелі з перфорацією APPLY (Новинка) - натяжні стелі декор. плівка (різноманітні узори на стелі) У нас є великий каталог кольорів, який Ви можете переглянути онлайн на нашому сайті: garnahata.lutsk.ua У нас є великий досвід роботи, ми встановлювали стелі в актових залах, спортивних залах, вестибюлях, у кабінетах, басейнах, кафе, їдальнях тощо ... Є досвід роботи за кордоном. Фірма "Гарна хата" збільшує обсяги виробництва і пропонує взаємовигідні умови для співпраці всім зацікавленим у розвитку нових ділових відносин, володіє достатніми виробничими потужностями, що дозволяють обслуговувати як невеличкі приватні об'єкти, так і великі складні приватні та державні об'єкти.
Фото50
Фото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahata
1Мнений
Луцк
Натяжні стелі від виробника! Якщо ви цінуєте свій час і не звикли витрачати гроші на вітер, то вибір очевидний. Натяжні стелі від компанії "Арт Фльор" збережуть ваш бюджет і час, так як монтаж можна проводити без винесення меблів і в набагато менші терміни, ніж при традиційних способах. Матеріал стельового покриття екологічний і безпечний у всіх відносинах: не боїться затоплення, не горить!
Фото47
Фото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.ua
0Мнений
Луцк
Встановлюю тканинні натяжні стелі. Швидко, Якісно, Дешево! Тканинна натяжна стеля — це тканинне полотно на основі нейлону і шовку, яке після установки фарбується спеціальною фарбою, що містить пластифікатор і стійка до миття. Тканинні стелі - екологічно чистий продукт! Переносять температури від -40С до +60С! Натяжні тканинні стелі - це хороша альтернатива шпакльованим і гіпсокартоновим стелям. На відміну від гіпсокартону та ПВХ - тканинні стелі «дихають», не пріють, не збирають конденсат, не мають запаху. При натяганні міцне тканинне полотно утворює гладку і абсолютно рівну поверхню без западин, виїмок і тріщин.
0Мнений

Натяжные потолки бывают всего двух видов: тканевые и сделанные из поливинихлоридной пленки. Привычка предпочитать все органическое поневоле заставляет размышлять о низком качестве или даже вреде ПВХ, однако в случае с потолками в первую очередь применение этого вещества позволит достичь максимальной широты дизайна и фактуры. ПВХ-пленка не вредит здоровью человека – по крайней мере, не принесет большего вреда, чем остальные пластиковые детали в обстановке квартиры. Вместе с тем, потолок из подобной пленки обладает целым рядом полезных свойств: его легко мыть, он не выгорает, обладает влагостойкостью , а если потребуется, его даже можно снять и монтировать заново.

Виды натяжных потолков из ПВХ

Можно сказать, что почти все, что вы знаете про натяжные потолки, относилось как раз к полотнам из ПВХ. Для того, чтобы установить такой потолок, воздух в помещении сильно нагревается, после чего пленку закрепляют на каркасе. ПВХ-материал не переносит очень низких температур – но, как правило, их и не бывает в помещениях, где всегда находятся люди. ПВХ-пленка имеет различную фактуру:

  • глянец;
  • матовую;
  • сатин;
  • резную.

На поливинихлоридную поверхность несложно наносится выбранный узор с помощью фотопечати. Кроме того, этот материал обладает пластичностью и идеально подходит для комнат с неровными линиями сводов. Еще одним ценным качеством такого полотна является влагоустойчивость. Даже при проникании сверху большого объема воды, ПВХ-потолок не будет течь, а только провиснет.

Цена натяжного потолка из ПВХ более доступна, нежели у тканевого. Можно купить материал , на который уже нанесено изображение, или заказать собственный проект. К недостаткам ПВХ обычно относят невозможность смонтировать потолок бесшовным методом. Но стыки швов не очень видны, и к ним привыкаешь, как к любым другим особенностям дизайна комнаты.

Сервис монтажа натяжных потолков BAYO: оптимальная цена на ПВХ-полотно в городе Луцк

Любой тип потолочной конструкции из поливинилхлоридной пленки можно заказать в компании BAYO. Мы разработаем дизайн, осуществим необходимые работы и установим потолок у вас дома или в офисе быстро, качественно и с предоставлением гарантии. Если вы по-прежнему в поиске проверенного производителя работ по установке натяжных потолков, который известен всей Украине, вы можете обратиться к нам.

Наверх