Сатиновые натяжные потолки

Сортировать по:рейтингустоимостиотзывамКоличеству монтажей
КомпанииЧастные мастера
Луцк

Реальный мастер. Подлинность этой компании проверенна сотрудниками Bayo.org.ua подробнее 

Шукаєте натяжні стелі в Луцьку, Рівному чи Львові? Компанія "Гарна хата" швидко та якісно встановить французькі натяжні стелі, надасть гарантію, сертифікати та допоможе в підборі кольорової гами, підскаже економічно вигідну пропозицію та без бруду виконає монтаж натяжних стель. Поки Ви ще вагаєтесь чи робити замовлення, ми Вашим сусідам, друзям та знайомим монтуємо французькі натяжні стелі: - матові натяжні стелі - матові натяжні стелі з малюнком (фотодрук) - глянцеві натяжні стелі - глянцеві натяжні стелі з фотодруком - натяжні стелі з неоновою підсвіткою - натяжні стелі з перфорацією APPLY (Новинка) - натяжні стелі декор. плівка (різноманітні узори на стелі) У нас є великий каталог кольорів, який Ви можете переглянути онлайн на нашому сайті: garnahata.lutsk.ua У нас є великий досвід роботи, ми встановлювали стелі в актових залах, спортивних залах, вестибюлях, у кабінетах, басейнах, кафе, їдальнях тощо ... Є досвід роботи за кордоном. Фірма "Гарна хата" збільшує обсяги виробництва і пропонує взаємовигідні умови для співпраці всім зацікавленим у розвитку нових ділових відносин, володіє достатніми виробничими потужностями, що дозволяють обслуговувати як невеличкі приватні об'єкти, так і великі складні приватні та державні об'єкти.
Фото50
Фото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahataФото пользователя garnahata
1Мнений
Луцк
Натяжні стелі від виробника! Якщо ви цінуєте свій час і не звикли витрачати гроші на вітер, то вибір очевидний. Натяжні стелі від компанії "Арт Фльор" збережуть ваш бюджет і час, так як монтаж можна проводити без винесення меблів і в набагато менші терміни, ніж при традиційних способах. Матеріал стельового покриття екологічний і безпечний у всіх відносинах: не боїться затоплення, не горить!
Фото47
Фото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.uaФото пользователя artfleur@mail.ua
0Мнений
Луцк
Встановлюю тканинні натяжні стелі. Швидко, Якісно, Дешево! Тканинна натяжна стеля — це тканинне полотно на основі нейлону і шовку, яке після установки фарбується спеціальною фарбою, що містить пластифікатор і стійка до миття. Тканинні стелі - екологічно чистий продукт! Переносять температури від -40С до +60С! Натяжні тканинні стелі - це хороша альтернатива шпакльованим і гіпсокартоновим стелям. На відміну від гіпсокартону та ПВХ - тканинні стелі «дихають», не пріють, не збирають конденсат, не мають запаху. При натяганні міцне тканинне полотно утворює гладку і абсолютно рівну поверхню без западин, виїмок і тріщин.
0Мнений

Во время любого ремонта в квартире так и хочется, чтобы он поскорей закончился. Выигрыш времени из-за размещения натяжных потолков – популярная многим «фишка». Не нужно ждать, пока строители нанесут штукатурку и окрасят метр за метром потолок в квартире. Всего за сутки-двое вы будете хвастаться ровным и эстетичным натяжным потолком в своей квартире.

Самые популярные фактуры натяжных полотен

Натяжные потолки производятся из ПВХ-пленки. Популярность этого материала обусловлена легкостью размещения, его долговечностью и простотой в уходе.

По фактуре натяжные потолки можно разделить на:

Глянцевое полотно отлично отражает свет и создает своеобразный эффект зеркала в комнате. Матовые и сатиновые изделия выглядят несколько просто, но при этом благородно. Главное отличие сатина от матового полотна – в небольшом перламутровом блеске. Приглушенные оттенки потолков из ПВХ-пленки могут только подчеркнуть достоинства интерьера, выполненного в классическом стиле.

Преимущества и недостатки потолков из сатина

Так как цена на матовые и сатиновые потолки почти не отличается, подбирайте фактуру исходя из характеристик материалов.

Преимущества сатинового потолка:

  • в отличие от глянца мягко отражает свет;
  • изменяет свой цвет в зависимости от освещения или времени суток;
  • можно применять в многоуровневых конструкциях;
  • перламутровое мерцание благодаря особенностям полотна;

Недостатки:

  • не выдерживает сильные перепады температур;
  • тоньше матового  полотна, поэтому его легче проткнуть чем-то острым при монтаже.

Сервис Bayo помогает найти мастеров по Украине

Удобный сервис для заказчиков и строителей позволяет быстро исполнить мечту – сделать красивый натяжной потолок любой сложности. На сайте вы увидите рейтинг компаний в городе Луцк и отзывы об их работах. Купить или рассчитать стоимость работ – просто вместе с Bayo. Часто исполнители  размещают стоимость работы, поэтому вы уложитесь в свой бюджет или даже сэкономите.  Доверяйте ремонт потолков только профессионалам – выбирайте исполнителей на Bayo!

Наверх